Klimatyzacja w domu, mieszkaniu oraz biurze

Potrzebna Ci wydajna klimatyzacja w mieszkaniu, domu lub biurze? Nasza firma zapewnia indywidualne podejście do potrzeb klienta. Oferujemy profesjonalny projekt, montaż i serwis. Mamy duże doświadczenie w zakładaniu klimatyzacji w domach oraz biurach. Dla każdego klienta przygotowujemy szczegółową wycenę, która obejmuje kilka wariantów różniących się parametrami technicznymi oraz cenowymi. Zawsze przed rozpoczęciem prac podpisujemy umowę, w której ściśle określamy zakres prac, parametry techniczne klimatyzacji do domu lub biura oraz koszt wykonania usługi.

Klimatyzacja w domu lub biurze – jakie urządzenia mamy w ofercie?

Klimatyzacja do biur zasadniczo różni się od układów montowanych w prywatnych domach. Wynika to ze specyfiki poszczególnych obiektów oraz ich wymagań. Dlatego w asortymencie mamy zróżnicowane urządzenia od najlepszych producentów. Dla naszych klientów dobieramy optymalne:

  • klimatyzatory ścienne (split),
  • klimatyzatory multi split,
  • klimatyzatory kasetonowe,
  • konsole przypodłogowe.

W zależności od potrzeb przygotujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania. Dzięki temu klimatyzacja w mieszkaniu lub biurze zapewni idealne warunki do pracy oraz odpoczynku.