Chcesz zadbać o komfort swoich pracowników? A może w Twoim domu przydałoby się troszkę orzeźwienia? Jeśli tak to rozwiązaniem będzie dla ciebie klimatyzacja. Oferujemy kompleksową obsługę, dzięki której poprawisz atmosferę w domu i pracy.

Montaż i serwis klimatyzacji

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem oraz szeroką wiedzą na temat klimatyzacji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dobrze wiemy, jak dobrać odpowiedni klimatyzator do pomieszczenia. Bo inne będą potrzeby firm, a inne klientów indywidualnych.

Oferujemy urządzenia od dobrze znanych producentów, takich jak Mitsubishi Electric, Haier, LG, Gree i wiele innych. Dobierzemy dla Ciebie energooszczędne urządzenia, które pozwolą Ci obniżyć koszty eksploatacji i zaoszczędzić. Do tego posiadamy atrakcyjne oferty cenowe i specjalne rabaty.

Nasze usługi są kompleksowe. Zapewniamy zakładanie klimatyzacji oraz jej serwis. Montaż klimatyzacji przebiega sprawnie i dokładnie. Dzięki temu szybko będziesz mógł schłodzić lub ogrzać pomieszczenie i cieszyć się komfortową temperaturą.

Serwis i przegląd klimatyzacji

Aby klimatyzacja działała prawidłowo niezbędne jest jej kontrolowanie. Dlatego w naszej ofercie znajduje się także przegląd klimatyzacji, który pozwoli na jej sprawne działanie i zapobiegnie ewentualnej awarii. A w razie potrzeby dokonamy niezbędnego serwisu w bardzo krótkim czasie.

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Skontaktuj się z nami już teraz!