Montaż i serwis klimatyzacji

Wykonujemy profesjonalny montaż i serwis urządzeń. Dostarczamy i montujemy klimatyzatory renomowanych światowych producentów. Posiadamy autoryzację firm Mitsubishi, Haier, Fujitsu, Rotenso, Gree, AUX, Sevra. Można u nas również zlecić przegląd gwarancyjny oraz pogwarancyjny, aby cieszyć się bezawaryjną pracą urządzeń przez wiele lat. Dzięki współpracy z nami otrzymasz funkcjonalne rozwiązania, które zapewnią pełen komfort podczas przebywania w domu, mieszkaniu czy biurze. Prawidłowy montaż i serwis klimatyzacji jest kluczowy dla długiej i bezawaryjnej pracy urządzeń. Nieprawidłowo wykonany montaż może znacznie skrócić żywotność sprężarki która jest kluczowym podzespołem klimatyzatora czy pompy ciepła.

Nowoczesna klimatyzacja i ogrzewanie w Twoim domu bądź biurze

Jesteśmy dostawcą solidnych i funkcjonalnych rozwiązań, dzięki którym bez względu na warunki panujące w otoczeniu w każdym pomieszczeniu zapewnione są idealne warunki do wykonywania codziennych obowiązków, w tym zawodowych, a także odpoczynku czy relaksu.

Realizujemy zakładanie urządzeń gwarantujących optymalną temperaturę każdego dnia, zarówno podczas letnich upałów, jak i zimowych wieczorów. Przeprowadzona przez nas instalacja przebiega sprawnie i w zgodzie z wytycznymi producenta, dzięki czemu eksploatacja przebiega bez problemu. Na terenie miasta Łódź i innych miejscowości województwa łódzkiego zapewniamy szybką realizację zleceń.

Działamy profesjonalnie i kompleksowo

Oferujemy urządzenia wyposażone w szereg przydatnych funkcji i dopasowane do potrzeb użytkowników. Sprzedajemy:

  • klimatyzatory ścienne typu split i multisplit, kasetonowe oraz przypodłogowe – urządzenia posiadają nie tylko opcję chłodzenia, ale również ogrzewania pomieszczeń,
  • pompy ciepła – wykorzystują energię odnawialną pochodzącą z powietrza do utrzymywania optymalnej temperatury we wnętrzu przez cały rok oraz pozyskiwania ciepłej wody użytkowej.