Klimatyzator Gree Soyal

Gree to największe na świecie przedsiębiorstwo klimatyzacyjne zintegrowane z nowoczesnym działem badań i rozwoju, siecią fabryk oraz centrum usługowo-promocyjnym. Ponad 30 lat doświadczenia Gree to gwarancja rzetelności i jakości, na które marka niezmiennie kładzie największy nacisk. Gree dostarcza najlepsze rozwiązania z zakresu chłodnictwa i ogrzewnictwa klientom zarówno indywidualnym, jak i biznesowym, na całym świecie.

Pełna ochrona z Gree

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Gree zapewnia na swoje produkty trzy warianty gwarancji Modele premium czyli Soyal, U-Crown i Amber Prestige podlegają aż 7 letniej gwarancji. Pozostałe klimatyzatory typu split objęte są 3 letnią gwarancją.

Modele dostępne w ofercie Gree

Klimatyzator SOYAL

Jednostka wewnętrzna klimatyzatora Soyal

Klimatyzator Gree Soyal to nowość w ofercie firmy Gree. Ekstrawagancki wygląd jest uzupełniają funkcje nieznane w dotychczasowych modelach klimatyzatorów. Dzięki czujnikowi obecności ludzi i zwierząt klimatyzator może w inteligentny sposób sterować kierunkiem nawiewu powietrza. Struga powietrza może być kierowana na ludzi lub wręcz odwrotnie może ich omijać (w zależności od preferencji użytkownika). Urządzenie posiada funkcję samoczyszczenia wymiennika jednostki wewnętrznej. Soyal cechuje się wyjątkowo wysoką klasą efektywności energetycznej (do A+++ na grzaniu i chłodzeniu) oraz wyjątkowo cichą pracą (nawet do 19dB(A). Soyal jest dobrym wyborem jeśli chcesz używać klimatyzatora do ogrzewania. Zapewnia możliwość pracy nawet przy temperaturze zewnętrznej -25°C.

Klimatyzator U-CROWN

Jednostka wewnętrzna klimatyzatora U-Crown

Klimatyzator Gree Ucrown to jeden z dwóch modeli wyposażonych w dwustopniową sprężarkę. Dzięki temu pracuje efektywnie nawet w skrajnych temperaturach zewnętrznych. Chłodzenie pomieszczeń zapewnia do temperatury 54stC natomiast ogrzewanie nawet do -30st. Ponadto utrzymuje 90% swojej wydajności nawet przy -25stC. Wysoka klasa efektywności (do A++) sprawia że klimatyzator jest szczególnie chętnie wybierany do ogrzewania pomieszczeń. Jednostka wewnętrzna dostępna jest w dwóch kolorach Champagne oraz Silver.

Klimatyzator Amber Prestige

Jednostka wewnętrzna klimatyzatora Amber Prestige

Klimatyzator Amber Prestige wyposażony jest w dwustopniową sprężarkę więc również posiada szeroki zakres pracy. Często wybierany jest jako klimatyzator do ogrzewania gdyż jego klasa energetyczna A+++ i szeroki zakres temperatur powodują, że jest to znakomity wybór dla osób, które planują ogrzewać swoje mieszkanie klimatyzacją. Amber Prestige jest bardzo cichym klimatyzatorem na najniższym biegu wentylatora hałas emitowany przez urządzenie to tylko 18dB(A).

Klimatyzator G-TECH

Jednostka wewnętrzna klimatyzatora G-Tech

G-Tech porusza swoją nowatorską konstrukcją i nietypowym kształtem. To jedyny model klimatyzatora, w którym można wymienić boczne nakładki dopasowując się do kolorystyki pomieszczenia. Konstrukcja klimatyzatora ułatwia czyszczenie jednostki wewnętrznej. Dodatkowo model wyposażony jest w funkcję samoczyszczenia umożliwiającą usunięcie stałych zanieczyszczeń jak kurz z lameli wymiennika. G-Tech wyposażony też został w nietypową konstrukcję żaluzji nawiewających, która gwarantuje równomierny rozpływ powietrza w pomieszczeniu.