Serwis klimatyzacji?
601 22 44 87
biuro@rcontrol.pl
Dołącz do nas:

Klimatyzatory Gree

Klimatyzatory Gree – doskonałe rozwiązanie dla komfortu w każdym pomieszczeniu

Szukasz klimatyzatorów Gree? Rcontrol ma w swojej ofercie szeroki wybór produktów tej renomowanej marki! Klimatyzatory Gree łączą innowacyjne technologie z wysoką wydajnością, zapewniając niezrównany komfort w każdych warunkach.

Klimatyzatory Gree – efektywność i niezawodność

Zaufaj markowym klimatyzatorom Gree oferowanym przez Rcontrol. Dzięki ich zaawansowanym funkcjom i solidnej konstrukcji, możesz być pewien, że zapewnisz sobie i swojej rodzinie lub pracownikom optymalne warunki klimatyczne przez wiele lat.

Klimatyzatory Gree– skontaktuj się z nami

Interesuje Cię klimatyzator Gree? Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji i pomogą Ci w wyborze odpowiedniego modelu dopasowanego do Twoich potrzeb. Dzięki Rcontrol ciesz się komfortem i efektywnością z klimatyzatorami Gree już dziś!

Montaż klimatyzacji Gree Pular

Gree Pular

Gree Pular to podstawowy model w ofercie Gree. Po liftingu osiąga wyższe parametry pracy oraz stylowy wygląd. Dostępny jest w wersjach biały błyszczący oraz biały mat. Pular pomimo niskiej ceny posiada jonizator powietrza, automatyczne żaluzje pionowe i poziome, sterowanie poprzez WiFi, 7 biegów wentylatora i 3 tryby snu.

Pular jak wszystkie klimatyzatory posiada funkcję grzania jednak nie powinien być stosowany jako jedyne źródło ciepła w pomieszczeniu. Przeznaczony jest głównie do chłodzenia pomieszczeń.

Więcej informacji o tym klimatyzatorze znajduje się pod linkiem: Gree Pular

Gree Pular
Gree Lomo Luxury Plus

Montaż klimatyzacji Gree lomo luxury

Gree Lomo Luxury Plus

Lomo Luxury Plus to uniwersalny design, Klasyczny model, który jest w ofercie Gree od wielu lat. Luxury Plus to gwarancja dobrych parametrów i rozbudowana lista funkcji dodatkowych. W najnowszej wersji w standardzie sterowanie nawiewem powietrza w poziomie i pionie z pilota, więcej biegów wentylatora dla precyzyjnej kontroli, tryb pracy nocnej, odczyt temperatury pomieszczenia z pilota, moduł WiFi, jonizator powietrza. Posiada podgrzewaną tacę ociekową oraz grzałkę karteru sprężarki co pozwala wykorzystywać urządzenie również jako zimowe źródło ciepła.

Więcej informacji o tym klimatyzatorze znajduje się pod linkiem Gree Lomo Luxury.

 

Montaż klimatyzacji Gree Fairy

Gree Fairy

Fairy to klimatyzator wyróżniający się wyglądem. Jego elegancka i zaokrąglona obudowa świetnie pasuje do nowoczesnych wnętrz.  Klimatyzator dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych srebrnym matowy, ciemnym matowym i błyszczącym białym. Wysoka efektywność pracy i szeroki zakres temperatur pracy czy sterowanie WiFi to cechy tego modelu. Fairy posiada grzałki tacy ociekowej oraz karteru sprężarki więc jest przewidziany przez producenta do pracy całorocznej Producent deklaruje pracę urządzenia nawet do -25st C.  Posiada funkcję ochrony pomieszczeń przed zamarzaniem (Utrzymywana jest wtedy temperatura +8st C) .

Szerszy opis funkcji i parametrów technicznych znajduje się pod linkiem: Gree Fairy

Gree Fairy
Klimatyzator Gree G-Tech

Montaż klimatyzacji Gree G-Tech

Gree G-Tech

G-Tech to unikatowa konstrukcja umożliwiająca prosty demontaż podzespołów. Umożliwia łatwe wyjęcie tacy ociekowej i całego wentylatora. Czyszczenie jednostki jest łatwe a przede wszystkim można ją bardzo dokładnie umyć. Znalazła zastosowanie wszędzie tam gdzie zależy na dużej czystości w pomieszczeniu lub gdzie jednostki wewnętrzne i ich wentylatory ulegają szybkiemu zabrudzeniu. Tak więc ich naturalnym środowiskiem będą gabinety fryzjerskie, kosmetyczne czy stomatologiczne.

Producent zadbał również o niepowtarzalny wygląd klimatyzatora G-Tech dostępne są plastikowe nakładki umożliwiające zmianę akcentu kolorystycznego na bokach urządzenia.

G-Tech posiada podgrzewaną tace skroplin więc w czasie mrozów skropliny wytwarzające się w jednostce zewnętrznej będą mogły swobodnie odpłynąć. Umożliwiając bezawaryjną całoroczną pracę.

Więcej danych technicznych i posiadanych funkcji pod linkiem: Gree G-Tech

Montaż klimatyzacji Gree Clivia

Gree Clivia

Clivia występuje w czterech wersjach kolorystycznych – Białej, Srebrnej, Navy Blue i satynowym czarnym. Wyjątkowy panel z matową teksturą koresponduje z dekoracyjnymi elementami bocznymi. Clivia umożliwia kontrolowanie wilgotności w pomieszczeniu. Użytkownik podczas pracy w trybie chłodzenia ma możliwość ustawienia również oczekiwanej wilgotności w zakresie od 40 – 80%. Urządzenie chłodzi pomieszczenie ale jednocześnie nie dopuszcza do nadmiernego przesuszenia powietrza.  Użytkownik za pomocą pilota może sprawdzić aktualną wilgotność powietrza w pomieszczeniu. Wilgotność powietrza oprócz temperatury to podstawowy parametr dający poczucie komfortu. Clivia posiada grzałkę tacy ociekowej więc sprawdzi się jako klimatyzator całoroczny – dedykowany do ogrzewania.

Więcej danych technicznych i posiadanych funkcji pod linkiem: Gree Clivia

Klimatyzacja Gree Clivia - Montaż klimatyzacji Pabianice Łódź Łask
Klimatyzacja Gree Soyal - Montaż klimatyzacji Pabianice Łódź Łask

Montaż klimatyzacji Gree Soyal

Gree Soyal

Soyal to jeden z najnowszych klimatyzatorów Gree. Zachwyca niestandardowym, nowoczesnym wyglądem. W swoim wnętrzu kryje zaawansowaną technologie. Wyróżnia go czujnik obecności, który pozwala kontrolować nawiew chłodnego lub ciepłego powietrza. Nowoczesna konstrukcja klimatyzatora pozwala na niemal bezgłośną pracę. Poziom hałasu tego klimatyzatora to tylko 19dB. Wyróżnia go wysoka klasa energetyczna zarówno w grzaniu jak i chłodzeniu.

Soyal jest jedynym modelem w ofercie Gree posiadającym czujnik obecności. Ponieważ posiada dzieloną żaluzję pionową może kierować strumień powierza tak aby unikać kierowania bezpośrednio na ludzi.

Podgrzewana taca pozwala na całoroczne użytkowanie tego modelu bez obawy o zamarzanie odpływu skroplin z jednostki zewnętrznej.

Więcej danych technicznych i posiadanych funkcji pod linkiem: Gree Soyal

Montaż klimatyzacji Gree Amber PrestigeSoyal

Gree Amber Prestige

Amber Prestige to sztandarowy model Gree do ogrzewania. Wysoka klasa energetyczna powiązana z możliwością wydajnej pracy w skrajnie niskich temperaturach powoduje że jest to wybór osób które cenią sobie te możliwości. Model posiada dwustopniową sprężarkę co daje mu fantastyczną wydajność nawet w ekstremalnie niskich temperaturach. Wyposażony jest we wszystkie funkcjonalności modeli „niższych” począwszy od WiFi a skończywszy na jonizacji powietrza.

Więcej danych technicznych i posiadanych funkcji pod linkiem: Gree Soyal

Klimatyzacja Gree Amber Prestige - Montaż klimatyzacji Pabianice Łódź Łask

Nasz certyfikat Gree

Posiadamy niezbędne uprawnienia wymagane do montażu i serwisu klimatyzacji Gree. Korzystając z naszych usług dostawy, montażu i serwisu posiadasz pełną gwarancję producenta.

Certyfikat Gree Rcontrol
Scroll to Top