Montaż i serwis klimatyzatorów oraz pomp ciepła na terenie Rzgowa

Oferujemy klientom na terenie Rzgowa i okolicznych miejscowości profesjonalny projekt i zakładanie klimatyzacji. Obsługujemy osoby prywatne oraz przedsiębiorców. Atutem naszej oferty jest indywidualne podejście do każdego zlecenia. Korzystamy z urządzeń najlepszych producentów jak Mitsubishi Electric, Haier, Rotenso, Gree, Fujitsu, AUX, Kaisai, LG. Klimatyzatory dobieramy tak, aby uzyskać maksymalną wydajność i energooszczędność. Montaż klimatyzacji przeprowadza wykwalifikowany instalator. Dbamy o każdy szczegół, dzięki czemu zaprojektowane układy działają niezawodnie przez długie lata.

Oferujemy również montaż pomp ciepła, które pozwalają na efektywne ogrzewanie domu oraz pozyskanie wody użytkowej. Stosujemy urządzenia renomowanych producentów. Dbamy o indywidualne dopasowanie projektu do potrzeb klienta.

Cykliczny serwis klimatyzacji i pomp ciepła

Dla klientów ze Rzgowa i okolic przygotowaliśmy również ofertę obejmującą serwis klimatyzacji oraz pomp ciepła. Dzięki prawidłowej konserwacji oraz regularnym przeglądom można znacząco wydłużyć żywotność i optymalne działanie całego układu. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych serwisantów, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje i śledzą nowinki pojawiające się na rynku. W codziennej pracy korzystamy z oryginalnych elementów eksploatacyjnych i sprawdzonych środków konserwujących. Regularny przegląd klimatyzacji i pomp ciepła pozwala na bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat. W razie usterki jesteśmy w stanie w trybie ekspresowym usunąć problem.

Zleć projekt i montaż klimatyzacji profesjonalistom. Zapewnimy kompleksową obsługę i serwis pompy ciepła przez cały okres użytkowana.