Home > Producenci

Klimatyzatory Rotenso

selective-focus-of-handsome-handyman-touching-helm-resize-pza12oend6x3xueqkpz433rvqin95m7zx89lola08g

24 Hours

Emergency Services
Montaż klimatyzacji Rotenso

Klimatyzatory - pompy ciepła powietrze - powietrze

Dzięki zaawansowanej technologii inwerterowej, systemy klimatyzacji działają jako rewersyjne pompy ciepła typu powietrze-powietrze, realizując skutecznie funkcję grzania lub chłodzenia budynków.
Zasada działania systemu klimatyzacji opartego na pompie ciepła polega na tym, iż w trybie grzania jednostka zewnętrzna pobiera zakumulowane w atmosferze ciepło i dalej, poprzez układ instalacji
freonowo-sprężarkowej, oddaje je za pomocą jednostki wewnętrznej do powietrza wewnątrz budynku.

W trybie chłodzenia system klimatyzacji odwraca obieg czynnika realizując w ten sam sposób funkcje chłodzenia.

Marka klimatyzacji Rotenso cieszy się znakomitą rozpoznawalnością na polskim rynku. Klimatyzatory Rotenso budzą uznanie z powodu doskonałej funkcjonalności, atrakcyjnego stosunku jakości do ceny, a także długotrwałej żywotności i solidności oferowanych produktów. To zaufanie klientów wynika z nieustannego dążenia marki do zapewnienia nie tylko wydajnych, ale także trwałych rozwiązań, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Rotenso to nie tylko klimatyzatory, to gwarancja satysfakcji i komfortu w każdym sezonie.

 

Lista zielonych urządzeń ZUM
Klimatyzatory Rotenso a dofinansowanie.

Lista ZUM dla wnioskodawców w programie „Czyste Powietrze” to pomoc w wypełnieniu oraz skompletowaniu dokumentacji potrzebnej do złożenia wniosku.Wprowadzone na listę ZUM urządzenia posiadają już skompletowaną, wymaganą dokumentację,
co za tym idzie są oficjalnie zweryfikowane przez Państwowy Instytut Badawczy.
Warto pamiętać, że o dofinansowanie można wnioskować również na urządzenia, które oficjalnie nie są wprowadzone na listę ZUM. W takim przypadku wnioskodawca uzupełnia we wniosku dane urządzenia samodzielnie, dostarczając również wymaganą dokumentację.
Pompa ciepła powietrze-powietrze musi spełniać, w odniesieniu do ogrzewania pomieszczeń, wymagania klasy efektywności energetycznej minimum A+ (dla klimatu umiarkowanego) na podstawie karty produktu i etykiety energetycznej.

Systemy połączeń jednostek wewnętrznych i agregatów
Różne systemy - wiele możliwości
System Split 1:1
Dopasuj dowolny model z typoszeregu jednostek Rotenso do aranżacji Twojego wnętrza, a następnie dobierz do niego dedykowaną jednostkę zew.
System Dual 1:2
Gdy potrzebujesz dwóch bliźniaczych jednostkach o jednakowej mocy, które będą pracować w tym samym trybie i w tym samym czasie.
Multi split 1:X
Stwórz system klimatyzacji do pięciu jednostek wewnętrznych: ściennych, kanałowych, kasetonowych, obsługiwanych przez jedną jednostkę zew.

Klimatyzatory typu split są jednymi z najpopularniejszych typów klimatyzatorów. Spotyka się je często w domach jednorodzinnych, blokach, lokalach usługowych, czy użytkowych. Składają się z jednostki wewnętrznej oraz jednostki zewnętrznej. Obie jednostki połączone są między sobą instalacją freonową wykonaną z rur miedzianych oraz instalacją elektryczną pozwalającą na komunikację pomiędzy jednostkami.

W ofercie Rotenso istnieje wiele modeli klimatyzatorów działających w systemie split (jedna jednostka wewnętrzna i jedna jednostka zewnętrzna) Należą do nich:

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast
Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast
Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast
Scroll to Top