Serwis klimatyzacji?
601 22 44 87
biuro@rcontrol.pl
Dołącz do nas:

Klimatyzatory Rotenso

Klimatyzatory Rotenso – wybór jakości i efektywności

Szukasz klimatyzatorów Rotenso? Rcontrol to miejsce, gdzie znajdziesz najwyższej jakości produkty tej renomowanej marki! Oferujemy szeroki wybór klimatyzatorów Rotenso, zapewniających nie tylko komfortowe chłodzenie i ogrzewanie, ale również oszczędność energii.

Klimatyzatory Rotenso – innowacyjne rozwiązania dla domu i biura

Zaufaj markowym klimatyzatorom Rotenso oferowanym przez Rcontrol. Dzięki ich innowacyjnym funkcjom i solidnej konstrukcji, zapewnisz sobie i swojej rodzinie lub pracownikom komfort w każdych warunkach. Nasz zespół pomoże Ci w doborze najlepszego modelu, dopasowanego do Twoich potrzeb.

Klimatyzatory Rotenso – skontaktuj się z nami

Interesuje Cię klimatyzator Rotenso? Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji i pomogą w wyborze odpowiedniego modelu dla Twojego domu, mieszkania lub biura. Z Rcontrol korzystanie z klimatyzacji staje się przyjemnością!

Montaż klimatyzacji Rotenso Roni

Rotenso Roni

Rotenso Roni to podstawowy model wśród klimatyzatorów ściennych Rotenso. Posiada wszystko czego potrzebujesz, aby cieszyć się komfortem w klimatyzowanym pomieszczeniu. To klasyk i bestseller w ofercie Rotenso. Jego zaletą jest niewielki rozmiar pozwalający na dyskretny montaż, szczególnie gdy do dyspozycji jest ograniczona przestrzeń. Wyposażony w sterowanie żaluzjami w pionie i poziomie, moduł WiFi, czy pozłacane lamele wymienników. Optymalne parametry i pakiet niezbędnych funkcji sprawia, że klimatyzator Roni to doskonały wybór.

Więcej informacji o tym klimatyzatorze znajduje się pod linkiem: Rotenso Roni

Rotenso-Roni
Rotenso-ukura

Montaż klimatyzacji Rotenso Ukura

Rotenso Ukura

Ukura posiada klasyczną biała bryła złamana
delikatnymi srebrnymi wykończeniami
panelu. Niewielki, bogato wyposażony
klimatyzator to komfort termiczny w twoim mieszkaniu. Pomimo niewielkich rozmiarów klimatyzator
charakteryzuje się dużą wydajnością. Dzięki
funkcji turbo eMOTO bardzo szybko osiąga
zadaną temperaturę. Wyposażony w Moduł WiFi, Szeroki kąt nawiewu powietrza, automatycznie sterowane żaluzje pionowe i poziome oraz jonizator powietrza.

Więcej informacji o tym klimatyzatorze znajduje się pod linkiem Rotenso Ukura

Montaż klimatyzacji Rotenso Imoto

Rotenso Imoto

Imoto to klasyczny wygląd oraz optymalne wyposażenie w funkcje i filtry sprawi, że polubisz Imoto. Krawędź panelu została wykończona transparentnym szkłem akrylowym, co podkreśla prestiżowy charakter jednostki. Imoto oferuje bardzo szeroki kąt nawiewu i zapewnia optymalną temperaturę nawet w większych pomieszczeniach. Urządzenie zostało wyposażone w jonizator powietrza oraz szereg odpowiednio dobranych filtrów, zapewniających maksymalną wydajność i skuteczne oczyszczenie. Posiada pakiet zimowy więc może być wykorzystywany zimą jako podstawowe źródło ogrzewania pomieszczeń. Efektywnie pracuje do -22 st C. Dodatkowo posiada Wifi oraz  pozłacane panele wymienników isterowanie żaluzjami z pilota.

Szerszy opis funkcji i parametrów technicznych znajduje się pod linkiem: Rotenso Imoto

Rotenso-imoto
Rotenso-elis

Montaż klimatyzacji Rotenso Elis

Rotenso Elis

Elis to nietuzinkowa, nowoczesna forma i elegancki akcent do Twojego wnętrza w stylu loft, industrialnym czy glamour. Klimatyzator Elis posiada klasę energetyczną chłodzenia A++ i wiele przydatnych w codziennym użytkowaniu funkcji takich jak: tryb super cichy, tryb snu, programator czasowy, tryb SMART Follow czy też tryb Turbo. Antykorozyjne, pozłacane lamele urządzenia skutecznie chronią je przed rozwojem bakterii i zabezpieczają przed korozją, maksymalnie wydłużając żywotność klimatyzatora.

Elis dostępny jest w 3 kolorach białym, srebrnym i czarnym.

Więcej danych technicznych i posiadanych funkcji pod linkiem: Rotenso Elis

Montaż klimatyzacji Rotenso Teta

Rotenso Teta

Klimatyzator Teta to nowoczesne, całoroczne urządzenie do chłodzenia i grzania, dbające o komfort i jakość powietrza w Twoim pomieszczeniu. Oszczędny design, minimalistyczna forma i całkowicie matowy panel, stwarzają nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza.

Matowa obudowa dwa kolory. Teta posiada matową obudowę w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i czarnym. Teta Mirror to ponadto wersja z lustrzanym panelem przednim.

Niezawodność funkcji grzewczej, nawet przy niskich temperaturach zewnętrznych do -25°C, pozwala wykorzystać klimatyzator jako jedyne źródło ciepła w domu, mieszkaniu czy lokalu. Teta posiada bardzo dobry współczynnik SCOP więc bardzo dobrze nadaje się do wykorzystania całorocznego, nie generując dużych rachunków za prąd. Teta wyposażona jest również w lampę UV niszczącą bakterie i wirusy.

Więcej danych technicznych i posiadanych funkcji pod linkiem: Rotenso Teta

Rotenso-teta
rotenso-revio

Montaż klimatyzacji Rotenso Revio

Rotenso Revio

Flagowy klimatyzator Revio posiada ulepszona technologia, design oraz funkcje nowego klimatyzatora Generacji X. Jest oszczędny i przystosowany do całorocznego użytkowania. Pracuje efektywnie w trybie grzania przy niskich temperaturach zewnętrznych do -25°C. Revio cechuje się niespotykaną dotąd łatwością
montażu jednostki wewnętrznej, która posiada
tylko jedną śrubę i 4 zatrzaski. Jednostka sprawdzi się wszędzie tam gdzie jest mało miejsca do sufitu. Producent dopuszcza możliwość zamontowania jej nawet w odległości już 5 cm od sufitu. Revio posiada też czujnik obecności który umożliwia wykrywanie obecności człowieka i tym samym odpowiednim kierowaniu strumieniem powietrza.

Revio dobrze sprawdza się w lokalach użytkowych (fryzjer, kosmetyczka, gabinet stomatologiczny, sklep). Posiada on możliwość łatwego wyczyszczenia wentylatora oraz tacy ociekowej jednostki wewnętrznej. Po szybkim i łatwym demontażu można te elementy umyć z resztek lakierów do włosów, kosmetyków czy kurzu pod strumieniem bieżącej wody.

Więcej danych technicznych i posiadanych funkcji pod linkiem: Rotenso Revio

Montaż klimatyzacji Rotenso Versu

Rotenso Versu

Klimatyzator ścienny Versu zachwyci Cię estetyką wykonania i doskonale zadba o jakość powietrza w Twoim otoczeniu. Zastosowanie szeregu filtrów oraz Super Jonizatora iAIR umożliwia usuwanie z powietrza szkodliwych gazów, wirusów, bakterii, roztoczy i alergenów, co korzystnie wpływa na samopoczucie osób przebywających w klimatyzowanym pomieszczeniu. Unikatowa, trójkolorowa gama kolorystyczna daje możliwość dopasowania klimatyzatora do każdego pomieszczenia i nadania mu luksusowego charakteru.

Versu dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych. Są wersje białe, srebrne czy lustrzane a także wersje z wymiennym zewnętrznym  panelem przednim w różnych kolorach. Zmieniając aranżacje pomieszczenia można również zmienić wygląd jednostki wewnętrznej.

Model  Versu Cloth uwielbiany jest przez projektantki wnętrz.

Więcej danych technicznych i posiadanych funkcji pod linkiem: Rotenso Versu

Rotenso-Versu

Nasze certyfikaty Rotenso

Posiadamy niezbędne uprawnienia wymagane do montażu i serwisu klimatyzacji Rotenso. Korzystając z naszych usług dostawy, montażu i serwisu posiadasz pełną gwarancję producenta.

Certyfikat Rotenso Rcontr
Certyfikat Rotenso Rcontrol
Scroll to Top