​Montaż klimatyzacji i pompy ciepła dla klientów z miasta Pabianice

Zajmujemy się sprzedażą i montażem klimatyzacji oraz pomp ciepła. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty wybierzesz rozwiązanie, które zapewni pełen komfort w domu lub miejscu pracy. Zlecenia realizujemy na terenie Pabianic i pobliskich miejscowości.

​Klimatyzacja zgodna z Twoimi potrzebami

Zapewniamy dobór systemu dopasowanego do indywidualnych wymagań, w tym pod kątem użytkowym oraz finansowym. Współpracujemy zarówno z użytkownikami prywatnymi, jak i zakładami pracy.

Zakładane przez nas klimatyzatory pochodzą od renomowanych producentów, takich jak Mitsubishi, Fujitsu, Haier, LG, Gree, Kaisai. Gwarantuje to wysoką jakość i dzięki funkcji schładzania bądź ogrzewania pomieszczeń zapewnia optymalną temperaturę w każdych warunkach. Długoletnie, bezproblemowe użytkowanie zapewnia nasz profesjonalny montaż i serwis, który jest wykonywany przez doświadczonych pracowników.
​Pompy ciepła to sprawdzony wybór znacznie ograniczający wydatki na ogrzewanie domu.

Pompy ciepła są opłacalnym rozwiązaniem. Dzięki nim do ogrzewania lub ochładzania pomieszczeń, a także pozyskiwania wody użytkowej wykorzystuje się energię pochodzącą z powietrza. Daje to znaczną oszczędność kosztów.

Oferujemy zakładanie pomp ciepła. Nasi pracownicy, posiadający odpowiednie kwalifikacje i wiedzę, wykonują profesjonalny przegląd gwarancyjny i pogwarancyjny. W połączeniu z rzetelnym doradztwem zapewnia to bezawaryjność urządzeń przez wiele lat.