Pompy ciepła od Rcontrol

Szukając oszczędnych i ekologicznych rozwiązań do domu, bez zwątpienia warto wziąć pod uwagę montaż pompy ciepła. To efektywny, tani, a zarazem proekologiczny sposób na optymalne ogrzewanie domu. Dobra pompa ciepła będzie bezawaryjnie pracować nawet przez kilkadziesiąt lat. Ważne więc, by jej montaż zlecić firmie, która zrobi to profesjonalnie i z zachowaniem najwyższych standardów.

Jak działa pompa ciepła?

Konstrukcja pompy ciepła zakłada wykorzystanie energii odnawialnej. Pobiera energię cieplną z najbliższego otoczenia budynku. Następnie poprzez wykorzystanie prądu pozwala wykorzystać energię do ogrzewania lub chłodzenia domu w zależności od pory roku i wymagań domowników. Drugim zastosowaniem tego urządzenia jest pozyskiwanie wody użytkowej.

Zakładanie, przegląd, serwis – wsparcie na każdym etapie współpracy

Decydując się na współpracę z naszą firmą, inwestor ma gwarancję, że nie tylko zajmiemy się założeniem pompy ciepła, ale będziemy służyć pomocą również w trakcie eksploatacji. O żywotności wszystkich urządzeń decyduje to, w jaki sposób są one konserwowane i serwisowane. Jesteśmy grupą specjalistów mających doświadczenie, o czym świadczy to, że zaufało nam już wiele osób.

Proponujemy montaż pomp renomowanych producentów. Wszyscy fachowcy przechodzą odpowiednie szkolenia, aby instalacja pozwoliła na wieloletnie i bezawaryjne użytkowanie. Ponadto zajmujemy się przeglądami i oceną stanu faktycznego urządzeń, a w razie konieczności przeprowadzimy prace serwisowe.