Serwis klimatyzacji?
601 22 44 87
biuro@rcontrol.pl
Dołącz do nas:

Klimatyzatory Haier

Klimatyzatory Haier – połączenie innowacji i wydajności

Szukasz klimatyzatorów Haier? Rcontrol oferuje szeroki wybór produktów tej renomowanej marki! Klimatyzatory Haier to synonim nowoczesności, efektywności energetycznej i komfortu użytkowania.

Klimatyzatory Haier – dla domu i biura

Zaufaj markowym klimatyzatorom Haier oferowanym przez Rcontrol. Bez względu na to, czy potrzebujesz klimatyzacji do domu, biura czy innego pomieszczenia, klimatyzatory Haier zapewnią Ci optymalne warunki klimatyczne przez wiele lat.

Klimatyzatory Haier– skontaktuj się z nami

Zainteresowany klimatyzatorem Haier? Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci pomogą Ci w doborze odpowiedniego modelu dostosowanego do Twoich potrzeb. Dzięki Rcontrol ciesz się komfortową temperaturą z klimatyzatorami Haier już dziś!

Montaż klimatyzacji Haier Tayga

Haier Tayga Plus

Klimatyzatory TAYGA Plus to podstawowe urządzenia o klasycznej, minimalistycznej linii, dzięki czemu pasują do każdego typu wnętrz, zarówno w domach jak i lokalach biurowych czy handlowych. Urządzenia te pracują na ekologicznym czynniku chłodniczy R32.

Tayga Plus wyposażona jest m.in. w moduł WiFi umożliwiający sterowanie z aplikacji hOn.

SelfClean – technologia umożliwiająca samoczyszczenie wymiennika jednostki wewnętrznej.

Bardzo cicha praca – Klimatyzator może pracować z poziomem hałasu 19dB

Posiada pięciostopniową regulacje prędkości wentylatora, automatycznie sterowaną żaluzję pionową, wyświetlacz LED na obudowie.

Więcej informacji o tym klimatyzatorze znajduje się pod linkiem: Haier Tayga Plus

Montaż klimatyzacji Haier Tayga Plus
Montaż klimatyzacji Haier Pearl Plus

Montaż klimatyzacji Haier Pearl Plus

Haier Pearl Plus

Pearl to energooszczędne i uniwersalne klimatyzatory o kompaktowej konstrukcji i niskim poziomie hałasu. Uniwersalny charakter urządzenia idealnie sprawdzi się w domach jednorodzinnych, blokach czy biurach.

Klimatyzatory PEARL Plus wyposażone są w szereg funkcji pro zdrowotnych, technologia STERYLIZACJA UV-C z lampą LEC UV-C działa dezynfekująco na wirusy i bakterie. W standardzie klimatyzatory PEARL Plus posiadają technologie 56°C Steri Clean oraz Self Clean które pomagają utzrymać urządzenie w czystości.

Standardowo na wyposażeniu jest również moduł WiFi, umożliwiający sterowanie klimatyzatorem z aplikacji hOn.

Więcej informacji o tym klimatyzatorze znajduje się pod linkiem Gree Lomo Luxury.

Montaż klimatyzacji Haier Flexis

Haier Flexis

Klimatyzatory serii FLEXIS to urządzenia działające na przyjaznym dla środowiska czynniku chłodniczym R32. Łączą w sobie zaawansowaną technologię z prostą i estetyczną formą. Jako jedyne w ofercie Haier posiadają czujnik obecnościJest on odpowiedzialny za oszczędność energii, czujnik bada obecność człowieka w dwóch obszarach na zasięgu 8 metrów; pozwala to na dystrybucję nawiewu w pożądane miejsce w pomieszczeniu.

Haier Flexis to jeden z najcichszych klimatyzatorów na rynku wersja 2,5kW może pracować nawet z hałasem 16dB(A).!!

Wyposażony również w standardowe dla Haier technologie: SelfClean, SteriClean, SelfHygene czy steryliczaję lampą UV-C

Flexis posiada również wersję nordic która ma rozszerzony zakres pracy w niskich temperaturach. Wydajna praca klimatyzatora w trybie ogrzewania dostępna jest nawet w temperaturze -25 st C.

Szerszy opis funkcji i parametrów technicznych znajduje się pod linkiem: Haier Flexis.

Montaż klimatyzacji Haier Flexis Plus
montaż klimatyzacji Haier Expert Plus

Montaż klimatyzacji Haier Expert Plus

Haier Expert Plus

Klimatyzator ścienny Haier EXPERT Plus to jeden z modeli premium. Łączy nowoczesny design z wysoką wydajnością chłodzenia oraz innowacyjnym systemem oczyszczania powietrza.

Ponadczasowy wygląd klimatyzatorów Exert Plus został nagrodzony prestiżową nagrodą RED DOT Design Award!

EXPERT Plus posiada zaawansowane technologie oczyszczania powietrza z wirusów i bakterii. Klimatyzator EXPERT Plus posiada funkcję Sterylizacja UV-C PRO, która gwarantuje najskuteczniejsze oczyszczenie powietrza. Jak również technologie 56 STeriClean, SelfHygene, SelfClean, czujnik obecności oraz moduł WiFi do sterowania z aplikacji hOn.

Expert jest jednym z najcichszych klimatyzatorów na rynku. Wersja 2,5kW może pracować z głośnością nie przekraczającą 16dB.

Więcej danych technicznych i posiadanych funkcji pod linkiem: Haier Expert Plus.

Montaż klimatyzacji Haier Jade

Haier Jade

Seria klimatyzatorów JADE Plus to najwyższy i najlepiej wyposażony z klimatyzatorów ściennych Haier Został on wyposażony w w zaawansowaną siatkę filtrującą IFD, która zapewnia skuteczne oczyszczanie powietrza,

Standardowo wyposażony w moduł WiFi oraz technologię Self Clean, SteriClean, SelfHygiene oraz czujnik obecności.

Więcej danych technicznych i posiadanych funkcji pod linkiem: Haier Jade Plus

Montaż klimatyzacji Haier Jade Plus

Nasze certyfikaty Haier

Posiadamy niezbędne uprawnienia wymagane do montażu i serwisu klimatyzacji HaierGree. Korzystając z naszych usług dostawy, montażu i serwisu posiadasz pełną gwarancję producenta.

2024 Haier certyfikat Rcontrol
Scroll to Top