Serwis klimatyzacji?
601 22 44 87
biuro@rcontrol.pl
Dołącz do nas:

Montaż klimatyzacji Zgierz - klimatyzacja Zgierz

Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej oferty doboru i montażu oraz serwisu klimatyzacji oraz pomp ciepła w Zgierzu. Nasze doświadczenie gwarantuje, że montaż klimatyzacji przebiegnie szybko, czysto i bezproblemowo. Gwarantujemy niskie ceny i krótkie terminy montażu.

Posiadamy wszystkie uprawnienia i certyfikaty wymagane do montażu urządzeń klimatyzacyjnych. Posiadamy również autoryzacje producentów klimatyzatorów pozwalającą cieszyć się klientowi z pełnej gwarancji producenta.

Klimatyzacja Zgierz w bloku

Często mieszkanie w bloku w czasie lata nagrzewa się do bardzo wysokich temperatur. Zwłaszcza jeśli okna skierowane są na południową lub zachodnią stronę. Klimatyzacja pozwala wtedy wytchnąć w czasie największych upałów. Zazwyczaj przy mieszkaniach w bloku jednostka zewnętrzna umieszczana jest na elewacji balkonu lub stawiana na płycie balkonowej na specjalnych podstawach.  Skropliny powstające w jednostce wewnętrznej odprowadzane są zazwyczaj do pojemnika umieszczonego w rogu balkonu.

Klimatyzacja w bloku Zgierz, Montaz klimatyzacji Zgierz
Klimatyzacja do biura Zgierz - Montaż klimatyzacji Zgierz

Klimatyzacja do biura Zgierz

W biurze klimatyzacja przynosi wiele korzyści, pozwala utrzymywać komfortowe warunki pracy pracowników i optymalną temperaturę. Nowoczesna klimatyzacja jest ekonomiczna i pozwala się cieszyć optymalną temperaturą przy niewygórowanych rachunkach za prąd. Klimatyzator o mocy 3,5kW mocy cieplnej lub chłodniczej zużywa średnio około 1,5kW mocy elektrycznej więc jest bardzo ekonomiczny w użytkowaniu.

Dodatkowo może on być użytkowany w trybie chłodzenia pomieszczenia jak i ogrzewania. A funkcje dodatkowe klimatyzacji pozwalają cieszyć się jeszcze większym komfortem. Możesz np. włączyć klimatyzację zdalnie poprzez aplikację WiFi aby nagrzać lub ochłodzić biuro jeszcze przed przyjściem pracowników.

Klimatyzacja do domu - Zgierz

Marzy Ci się wygoda w domu, niezależnie od warunków atmosferycznych? Montaż klimatyzacji w domu jednorodzinnym, szeregowym lub tzw. „bliźniaku” może być doskonałym rozwiązaniem! Rozwiązanie to jest dzisiaj coraz bardziej popularne i dostępne.  Nowoczesne klimatyzatory są bardzo oszczędne. Najlepsze z nich mają klasy efektywności A+++ zarówno w trybie grzania jak i chłodzenia. Tak więc nie musisz się martwić o koszty eksploatacji. 

Większość urządzeń proponowanych przez nas ma 5 lat gwarancji co sprawia, że możesz czuć się bezpiecznie.

Dzięki naszej usłudze montażu klimatyzacji w domach jednorodzinnych, gwarantujemy Ci przyjemną temperaturę przez cały rok.

Klimatyzacja w domu jednorodzinnym nie tylko zapewnia ochłodę w gorące dni, ale także może regulować wilgotność powietrza, co przyczynia się do ogólnego komfortu i zdrowia.

Klimatyzacja do domu Zgierz Montaż klimatyzacji w Zgierzu

Serwis Gwarancyjny, naprawa, odgrzybianie, czyszczenie klimatyzacji

Regularne gwarancyjne przeglądy serwisowe klimatyzacji są niezwykle istotne dla utrzymania urządzenia w doskonałej kondycji. Zgodnie z wymogami producenta, należy je wykonywać co rok lub nawet dwa razy do roku, w zależności od specyfikacji danego producenta. Te kontrole zapewniają, że klimatyzacja pracuje zgodnie z normami producenta, co gwarantuje bezpieczeństwo i efektywność działania. Podczas przeglądów serwisowych sprawdzana jest wydajność urządzenia, czystość parownika, skraplacza, wentylatorów oraz poprawność funkcjonowania wszystkich jego elementów. W przypadku gdy urządzenie jest objęte gwarancją i posiada wcześniejsze odnotowane przeglądy w karcie gwarancyjnej, wszelkie usterki są naprawiane na koszt producenta.

Dodatkowo, regularne odgrzybianie, czyszczenie i dezynfekowanie jednostek wewnętrznych są niezbędne, szczególnie jeśli klimatyzacja pracuje w dużej wilgotności. Przeglądy nie tylko zapewniają czyste i zdrowe powietrze, lecz także poprawiają wydajność i wydłużają żywotność urządzenia.

Naprawa uszkodzonych klimatyzatorów to kolejny kluczowy aspekt usług serwisowych. Nasza firma przeprowadza kompleksową diagnostykę i dokonuje niezbędnych napraw, przywracając klimatyzację do pełnej sprawności.

Po zakończeniu okresu gwarancji zaleca się regularne przeglądy pogwarancyjne. Pomagają one wykryć potencjalne problemy wcześniej oraz utrzymać klimatyzację w optymalnym stanie technicznym i wydajnościowym, co przekłada się na oszczędności kosztów i większy komfort dla użytkowników.

Wykonujemy przeglądy gwarancyjneutrzymujące ważność gwarancji – firm Haier, Gree, Rotenso, Kaisai, Mitsubishi.

Więcej o serwis i naprawa klimatyzacji.

Montaż klimatyzacji również w okolicznych miejscowościach: Emilia, Ozorków, Parzęczew, Rosanów, Sokolniki, Swędów.

Scroll to Top